• banan_5  
  Wydział: W-4 EKA
  Rok studiów: 4

  zobacz profil
  szybka wiadomość
 • 0
 • cytuj |

 • Do niedawna jeszcze jako student Wydziału Elektroniki, a teraz jako pracownik firmy Nokia zapraszam Was na wykłady pt. "Wrocław does IT".

  Osiem firm informatycznych, należących do światowej czołówki w branży IT, które mają swoje siedziby we Wrocławiu, rozpoczęło współpracę z Politechniką Wrocławską na nowym polu. Przy wsparciu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej powołały inicjatywę zatytułowaną "Wrocław does IT".

  Projekt zakłada przeprowadzenie serii bezpłatnych wykładów o cyklu życia produktu w branży IT dla studentów planujących rozwój swojej kariery zawodowej właśnie w tym sektorze.

  Przedstawiciele firm Capgemini, Credit Suisse, Dolby, IBM, Nokia, REC Global, Tieto i Volvo, przedstawiają pełny cykl życia projektu IT, od fazy tworzenia do wdrożenia i utrzymania. Po każdym z wykładów przewidziana jest dyskusja ze słuchaczami. Zajęcia, prowadzone w języku angielskim, zaplanowano na każdy wtorek od marca do czerwca 2015.

  Zapraszam Was na wykłady - w każdy wtorek o godzinie 17:00 w budynku C-13, s.2.17 - świetna okazja dla Was, żeby zobaczyć jak pracuje się we wrocławskich korporacjach. Inicjatywa jest unikalna w Polsce - jeszcze nigdy nac odzień konkurujące ze sobą firmy nie zechciały stworzyć razem wspólnego wykładu dla studentów.

  Szczegółowy plan wykładu o serii wykładów znajdziecie tutaj: http://www.wroclawdoesit.pl/

  d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Then, after many years modified again, this time by Piotrek © 2014
Strona wygenerowana w 27,3ms. Zapytań do SQL: 14