Forum Politechniki Wrocławskiej

Nieoficjalne forum PWR zaprasza! Sprawdź opinie o prowadzących!

FAQ Szukaj Użytkownicy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja Linki Dotacje

Poprzedni temat «» Następny temat
Plan zajęć na semestr zimowy
Autor Wiadomość
kumiech 
przyjaciel polwro.pl

Wydział: W-8 IZ
Rok studiów: 2
Wysłany: 2010-07-29, 10:00   Plan zajęć na semestr zimowy

Siemka!

Piszę w sprawie planów zajęć, które zostały właśnie dzisiaj udostępnione. Jak się je czyta, interpretuje? Niech ktoś mi to wytłumaczy (dla innych też się może przydać) lub poda jakiś link.

Z góry dzięki.
Pozdrawiam, kumiech.

Ayu 
na haju

Rok studiów: 3
Wysłany: 2010-07-29, 11:44   

zakładam, że to podział tylko na dni tygodnia i godziny, taki bardziej graficzny - więc przydzieleni do grup zostaniecie później, to wszystko, co dostaliście, to tylko ogólna siatka zajęć. prostokąty - zajęcia co tydzień. trójkąty - zajęcia co 2 tygodnie (tydzień parzysty lub nieparzysty).

kumiech 
przyjaciel polwro.pl

Wysłany: 2010-07-29, 11:48   

Tak, tak, taki graficzny. A z tymi grupami to kiedy?

McMonster 

Wysłany: 2010-07-29, 12:00   

Pod koniec września dostaniecie razem z legitymacją i papierami szczegółowy (i zrozumiały) plan dla każdego z osobna. To jest ogólny plan dla całego roku, ogarnięcie tego trochę wam zajmie. :P

kumiech 
przyjaciel polwro.pl

Wysłany: 2010-07-29, 12:24   

Ale za to wiem jak ogólnie będzie wyglądał tydzień nauki.

Wielkie dzięki.

McMonster 

Wysłany: 2010-07-29, 12:42   

Dowiesz się dopiero, jak dostaniesz swój plan. ;)

Firax 
Rekrut W-8 ;p

Rok studiów: 1
Wysłany: 2010-07-29, 15:50   

Co wy chcecie plan jest czytelny ;p ale ja mam nadzieję, że ten docelowy jest bardziej skromny od tego :o no i pytanie do bardziej doświadczonych ile tak mniej więcej z tych wykładów się opuszcza czy jednak opłaca się chodzić (choć myślę, że na początku lepiej nie opuszczać póki się nie ogarnie tego ;p)

mwojcik 
Informatyka

Wysłany: 2010-07-29, 16:35   

Cytat:
Co wy chcecie plan jest czytelny ;p ale ja mam nadzieję, że ten docelowy jest bardziej skromny od tego no i pytanie do bardziej doświadczonych ile tak mniej więcej z tych wykładów się opuszcza czy jednak opłaca się chodzić (choć myślę, że na początku lepiej nie opuszczać póki się nie ogarnie tego ;p)
w 1 semestrze warto chodzic na fizyke. i to chyba tyle, w kazdym badz razie ja jak i wiele innych osob chodzilo tylko na to ;]

McMonster 

Wysłany: 2010-07-29, 17:34   

Z każdego wykładu na każdym semestrze zawsze pokazujcie się na pierwszych zajęciach, żeby poznać wykładowcę i warunki zaliczenia. Szczególnie to dotyczy pierwszego wykładu z OSK, zastaniecie tam małą niespodziankę w tym semestrze. :>

Co do reszty, to na OSK trzeba dodatkowo pokazać się, gdy mówi o teście na koniec wykładu i gdy ten test się odbywa. Z logiki trzeba się potem pokazać na egzaminie, w większości wypadków na obu. Z fizyki warto chodzić na wszystkie wykłady, tym bardziej, że w tym semestrze dorzucili wam ćwiczenia, których nigdy nie było. Z analizy to zależy, ale lepiej chodzić na wszystkie wykłady i, o zgrozo, notować. Z algebry, o ile prowadzi ją Marczak, na wszystkie, a jak Gewert, wystarczy pierwszy i egzamin. Z podstaw programowania bezwzględnie chodzić na wszystkie i słuchać Mistrza, bo tajemną wiedzę będzie wam przekazywał. Zaniedbacie to teraz, a będzie się za wami ciągnęło do końca studiów, co może w tym wypadku być równoważne z końcem pierwszej sesji. ;)

Mała Maggie 

Wysłany: 2010-07-29, 20:21   

Tak patrzę na ten plan... czyli na jeden (roboczy) dzień wolny od zajęć nie ma co liczyć? Bo przydałby się jakiś piątek czy poniedziałek wolny... :)

McMonster 

Wysłany: 2010-07-29, 20:38   

Standardowo właśnie piątek lub poniedziałek jest wolny na pierwszym semestrze, a na wyższych niektórym się udaje upakować wszystkie zajęcia w trzy dni, ale to już się siedzi od rana do nocy.

Mówiłem, że tego planu nie ogarniecie, więc nie próbujcie, szkoda wysiłku, wakacje są. :>

Figo 
TheBest

Rok studiów: 1
Wysłany: 2010-07-30, 02:48   Re: Plan zajęć na semestr zimowy

kumiech napisał/a:
Siemka!

planów zajęć, które zostały właśnie dzisiaj udostępnione..

jakiś link do nich ? Dzięki.

Andrews66 
AiR

Wydział: W-4 EKA
Wysłany: 2010-07-30, 10:33   

Na edukacja.cl masz na swoim koncie

diablo 
infa

Wysłany: 2010-07-30, 17:19   

McMonster napisał/a:
Standardowo właśnie piątek lub poniedziałek jest wolny na pierwszym semestrze, a na wyższych niektórym się udaje upakować wszystkie zajęcia w trzy dni, ale to już się siedzi od rana do nocy.

Mówiłem, że tego planu nie ogarniecie, więc nie próbujcie, szkoda wysiłku, wakacje są. :>

kto ma wakacje ten ma :razz: ej no ja cos tam ogarniam z tego planu. Ej w sumie nie jest tak źle. Mamy w 4 budynkach zajecia D1 A1 B4 i C6 :]

Logika dla informatyków
Prof.dr hab. inż. Zbigniew Huzar
Dr inż. Arkadiusz Liber
Prof. dr hab. inż Radosław Katarzyniak
Dr inż. Martin Tabakow
Prof. dr hab. inż. Ngoc Thanh Nguyen ----- yyy że kto ??? :]
Prof. dr hab. inż. Iwan Tabakow

Podstawy Programowania:
Dr inż. Janusz Ratajczak
Dr inż Paweł Myszkowski
Dr inż Edward Bieleninik
Mgr inż. Bartosz...
Mgr inż. Arkadiusz Liber
Dr inż. Dariusz Konieczny
Dr inż. Wojciech Thomas

Organizacja systemów komputerowych
Dr inż. Mariusz Fraś
Mgr inż. Adrianna Kozierkiewicz-Hetmańska
Dr hab. inż. Leszek Borzemski

cos mało osób OSK uczy...

nie wiem tylko kto uczy fizy algebry i analizy :(

dareksc 

Wysłany: 2010-07-30, 18:08   

McMonster napisał/a:
Szczególnie to dotyczy pierwszego wykładu z OSK, zastaniecie tam małą niespodziankę w tym semestrze. :>

Lubię niespodzianki, ale obawiam się, że chyba raczej nie takie, jakie masz na myśli :P Możesz zdradzić o co chodzi, czy będziesz się znęcał nad młodszymi kolegami do czasu naszego pierwszego wykładu z OSK? :lol:

McMonster napisał/a:
Z fizyki warto chodzić na wszystkie wykłady, tym bardziej, że w tym semestrze dorzucili wam ćwiczenia, których nigdy nie było.

Na czym mogą polegać takie ćwiczenia z fizyki? W ogóle jak wygląda fizyka na IZecie? Trudna czy bardzo trudna? Pytam, bo akurat nie przepadam za fizyką i jej najbardziej obawiam się na studiach :roll: A oni mi tu jeszcze jakieś ćwiczenia dorzucają :evil:

Z góry dzięki za odpowiedź :wink:

Odpowiedz do tematu