• 0
 • cytuj |

 • Cześć,
  wybieram się na pwr na informatykę II stopień (magisterka) i mam dylemat który wydział wybrać.

  Pracuje już 6 lat jako programista, w większości tworze aplikacje webowe, ale programowanie w innych językach nie sprawia mi problemu.

  Interesuje mnie głównie wszelkiego rodzaju programowanie, algorytmika, itp. nie interesują mnie śrubki lutowanie mierzenie napięć itd. chętnie rozwinąłbym się w programowaniu sprzętu, procesorów czy tworzeniu jakiegokolwiek software (android, java, c itp.) bez schodzenia do mierzenia jakie napięcie jest na procesorze. Tłumacząc to prościej chce zrobić magisterkę z tego co mnie interesuje (programowanie, algorytmy, business logic), a nie męczyć się z przedmiotami (jak np. projektowanie maszyn itp gdzie programowania jest 5%) na których kompletnie mi nie zależy.

  Rozumiem, że nie wszystkie przedmioty będą mi leżeć i wkradnie się pewnie trochę sprzętu itp., ale chodzi o proporcję, dlatego też jak ktoś mógłby mi mniej więcej powiedzieć na którym kierunku jest więcej programowania i algorytmów, na którym jest więcej sprzętowych (elektronika, fizyka). Mówię o studiach niestacjonarnych II stopnia, bo jeżeli różnica nie jest duża to 600pln za semestr wole mieć w kieszeni :D .
  Specjalności które mnie interesują to:
  W8 Systemy informacyjne
  W4 Inżynieria systemów internetowych
  Jeżeli ktoś może podać jakieś dodatkowe informacje na temat specjalności to będę wdzięczny.

  PS. Możecie mi jeszcze powiedzieć jak to jest z tymi opłatami, czy za pierwszy semestr płaci się całość na wstępie, czy można rozbić na raty ?

  Z góry dziękuje za pomoc.
 • Google
  reklama
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Then, after many years modified again, this time by Piotrek © 2014
Strona wygenerowana w 27,8ms. Zapytań do SQL: 16