• ADMPiotrek  
  Wydział: W-11 WPPT
  Rok studiów: 5

  zobacz profil
  szybka wiadomość
 • 0
 • cytuj |

 • Witam!

  W dziale Oferty pracy dla studentów PWr ogłoszenia może zamieszczać każdy, kto posiada zarejestrowane konto w serwisie polwro.pl lub w jego forach wydziałowych o adresach w domenie polwro.pl (wbliw.polwro.pl, weka.polwro.pl, i inne).

  Ogłoszenie może dotyczyć każdej branży, ale ogłoszenia o pracę/staż nie wymagające wiedzy zdobytej w ramach kształcenia na Politechnice Wrocławskiej mogą być traktowane z niższym priorytetem.

  Jeden użytkownik może umieścić co najwyżej trzy różne ogłoszenia w trzech odrębnych tematach. Zakładanie kolejnych kont w celu obejścia tego punktu regulaminu będzie skutkowało usunięciem wszystkich ofert oraz zablokowaniem kont, które w tym celu zostały założone.

  Forum jest czyszczone z ofert starszych niż 30dni.

  Każda oferta może być przedmiotem krytyki użytkowników polwro.pl (w tym innych ogłoszeniodawców) oraz użytkowników serwisów powiązanych w domenie polwro.pl. W przypadku naruszenia przez użytkownika polwro.pl dóbr osobistych ogłoszeniodawcy, winien on (ogłoszeniodawca) niezwłocznie zgłosić zaistniałą sytuację osobom odpowiedzialnym za forum.

  Proszę mieć na uwadze, że serwis polwro.pl jest przedsięwzięciem prywatnym i w przypadku nadużyć nieobjętych powyższym regulaminem możemy usuwać konta, posty i tematy osób, które według naszej opinii działają na szkodę polwro.pl

  W przypadku wyjątkowo wartościowych ofert istnieje możliwość przyklejenia tematu jako "Ogłoszenia". Będzie ono wtedy widoczne na pierwszym miejscu listy tematów.
 • Google
  reklama
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Then, after many years modified again, this time by Piotrek © 2014
Strona wygenerowana w 34,5ms. Zapytań do SQL: 18